Tworząc DBMS mieliśmy za cel zbudować firmę, która wykorzysta potencjał wszechobecnych danych i da swoim klientom skuteczne kampanie marketingowe oparte na wysokiej jakości danych oraz algorytmy, które będą potrafiły się same uczyć.

Dzisiaj dzięki ciężkiej pracy wielu wspaniałych ludzi, udało się stworzyć rozwiązania oparte na usługach data science i sztucznej inteligencji. Naszym klientom dostarczamy autorskie rozwiązania, pozwalające na zwiększenie procesów biznesowych i optymalizację procesów sprzedaży. Aktualnie w naszym portfelu posiadamy ponad tysiąc różnych marek, zarówno z Polski jak i zza granicy, które dzięki naszym specjalistom otrzymują rozwiązania szyte na miarę z uwzględnieniem wszystkich potrzeb.

Dynamiczny rozwój DBMS zobowiązuje nas do osiągania jak najlepszych wyników i zapewnienia wysokiego standardu usług dla każdego, kto rozpocznie z nami współpracę. Od samego początku najważniejszy jest dla nas klient i jego oczekiwania wobec jakości naszej pracy i wspólnie osiąganych wyników.

Nasze motto:

„Działaj szybko, myśl globalnie i dbaj o ludzi, którzy cię otaczają.”

Poznaj nas

Urszula Gradowska

dyrektor generalny

Zobacz profil
Rafał Nowak

Head of Technology Department

Zobacz profil
Tomasz Dziobiak
Tomasz Dziobiak

wspólnik spółki

Zobacz profil