W pracy działamy zespołowo, dążąc razem do wspólnego sukcesu. Każdego dnia troszczymy się o atmosferę i dbamy o wzajemne relacje wszystkich pracowników. Staramy się zachować równowagę pomiędzy obowiązkami, a przyjemnościami.

Celebrujemy małe i duże wydarzenia zarówno te zawodowe jak i te prywatne. Z nami można się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie, realizować swoją ścieżkę kariery, a przede wszystkim współpracować z najbardziej zgranym zespołem jaki można sobie wyobrazić.

Cenimy sobie uśmiech, optymizm i wzajemne wsparcie, chęć rozwoju, pracę zespołową i ten błysk w oku, który motywuje nas do osiągania jeszcze lepszych wyników i stawania się jak najlepszym pracodawcą.

Aktualne oferty

Konsultant ds. sukcesu klienta

Warszawa/ Łódź / Katowice/ Chorzów - praca hybrydowa

Zobacz szczegóły ogłoszenia »

Opiekun klienta biznesowego

Warszawa - praca hybrydowa

Zobacz szczegóły ogłoszenia »

Starszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Warszawa - praca hybrydowa

Zobacz szczegóły ogłoszenia »

Korzyści

Poznaj korzyści z pracy w DBMS

Przytulne biuro,
w którym poczujesz się jak
w domu.

Rozwój
poprzez uczestnictwo
w licznych szkoleniach
i konferencjach.

Konkursy firmowe
z nagrodami.

Karta multisport
dobrana do indywidualnych potrzeb.

Krótszy czas pracy
w piątek.

Nielimitywane
ilości pysznej kawy i pizza friday w każdy ostatni piątek miesiąca.

Relax i fun
czyli wspólne wyjścia i imprezy integracyjne.

Swoboda i przestrzeń
na własną inicjatywę.

Nie znalazłeś interesującego stanowiska?

Nie poddawaj się!
Cenimy odważnych ludzi ;)

Nasi stażyści o pracy w DBMS

„Staż w DBMS był świetną przygodą! Każdy dzień przynosił nowe wyzwania, z którymi nie zostawałam sama, ponieważ zespół z którym mogłam współpracować traktował mnie jak młodszą siostrę do której miał dużą dozę cierpliwości i pomagał w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jako studentka Analizy Danych nabyłam dużo praktycznej wiedzy związanej z marketingiem oraz wykorzystaniem baz danych w życiu codziennym firmy. Firma jest otwarta na nowe pomysły i współpracę z ludźmi, którzy chcą się rozwijać. Doświadczenie które zdobyłam pomoże mi w dalszym rozwoju swojej ścieżki kariery, otworzyło przede mną wiele drzwi. Każdy dzień w firmie będę wspominać bardzo ciepło, z całą pewnością mogę zapewnić, że DBMS to nie typowa korporacja, to firma z sercem, ambicją i wspaniałym zespołem przyjaciół.”

Ewelina Pyszczak

Studentka Uniwersytetu Łódzkiego

„Staż w DBMS był bardzo ciekawym przeżyciem i doskonałym zderzeniem wiedzy uzyskanej na studiach z wiedzą praktyczną wykorzystywaną w pracy. W codziennej pracy pojawiają się różne wyzwania, które z pomocą kolegów z zespołu zawsze znajdowały pozytywne rozwiązanie. Atmosfera w pracy jest więcej niż super, nie jest to typowa korporacja, ale miejsce, w którym chce się zostać na dłużej. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tu miejsce, aby pogłębiać wiedzę i zdobyć doświadczenie.”

Adam Beczkowski

Student Uniwersytetu Łódzkiego

Nasze rekrutacje wspiera

Poznaj nas od kuchni